Producent i dystrybutor POLSKICH STROJÓW REGIONALNYCH w kraju i na eksport

polski English
Strój Krakowski

Zamawianie

Zamawianie strojów

Zapraszamy do kupowania strojów w naszej firmie. Przyjmujemy zamówienia zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Jak zamawiać

Najprościej można zamawiać przez nasz sklep internetowy, jeśli jesteś zainteresowany standardowymi produktami, które nie wymagają długiego czasu oczekiwania.

Pozostałe wyroby z naszej oferty wykonujemy na zamówienie, dlatego aby złożyć zamówienie lub uzyskać informacje o cenach, prosimy skontaktować się z nami emailem lub telefonicznie. W przypadku zamawiania strojów będziemy potrzebować wymiary osób, dla których te stroje są przeznaczone. Jeśli jesteś zdecydowany na zakup, to przyślij również dokładny adres oraz numer telefonu. Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów zamówienia, wykonujemy stroje i wysyłamy je na koszt odbiorcy przez firmę DHL, Pocztex lub Pocztą.

Przy zamawianiu lub odwoływaniu się do konkretnych zdjęć z naszego katalogu, prosimy o podanie numeru zdjęcia w katalogu, który widnieje w prawym dolnym rogu okienka ze zdjęciem. Np. numer "PDH-14" dla kapelusza z regiona podhalańskiego. Dziękujemy.

Podawanie wymiarów

 1. Wzrost
 2. Obwód głowy
 3. Obwód szyi
 4. Długość ręki
 5. Klatka piersiowa
 6. Pas
 7. Biodra
 8. Nadgarstek
 9. Wewnętrzna długość nogi do kostki (długość spodni)
 10. Zewnętrzna długość nogi do kostki (długość spodni lub długiej spódnicy)
 11. Długość nogi do połowy łydki (długość spódnicy)
 12. Szerokość pleców
 13. Wysokość pleców

Czas oczekiwania

Standardowo wykonujemy stroje krakowskie, typ sukiennicki, tyniecki i bronowicki, we wszystkich rozmiarach damskich i męskich. Tak więc w większości wypadków te stroje jesteśmy w stanie wykonać najszybciej. Pozostałe wykonujemy wyłącznie na zamówienie i okres oczekiwania zależy od ilości, regionu, pracochłonności (np. ilość haftów) i jest uzgadniany indywidualnie. Przy zamówieniach strojów bardzo mało popularnych lub takich, których jeszcze nie wykonywaliśmy okres ten może być jeszcze dłuższy.

Forma płatności

Przyjmujemy wpłaty pieniędzy przelewem na nasze konto w banku lub kartą kredytową przez internet.

Ostateczny koszt składa się z sumy następujących części:

 • koszt zamówionych wyrobów
 • koszt wysyłki (w tym opłaty związane z odprawą celną)

Jeżeli paczka jest wysyłana poza Unię Europejską importowany towar w kraju docelowym może zostać obłożony cłem. Nie znamy stawek i zasad naliczania cła w poszczególnych krajach. Informację na ten temat można uzyskać w lokalnym urzedzie celnym.

Uwzględniamy wszystkie życzenia i uwagi klienta odnośnie wykonania strojów, a także służymy radą i pomocą przy podjęciu ostatecznej decyzji. Dajemy również gwarancję na nasze stroje.

Anna, Jacek i Wojciech Kościelny